3. Вихрен с разгромна победа срещу Спортист (Своге) (снимки)

Вихрен с разгромна победа срещу Спортист (Своге) (снимки)

Вихрен постигна категорична победа с 5:0 срещу Спортист (Своге) и по този начин се класира за втория кръг на турнира за Купата на България, предаде кореспондентът на Novsport.com.

Първите две попадения на наводнения терен в Сандански паднаха от статични положения.

В 13-ата минута след изпълнение на корнер стражът на гостите Владимир Димитров изби топката, но тя попадна на крака на Костадин Николов, който с удар от въздуха я прати в мрежата му за 1:0.

В 24-ата минута след изпълнение на нов корнер Илиян Панчев с глава покачи на 2:0. Малко преди края на първото полувреме Андон Гущеров нахлу в наказателното поле и технично прехвърли вратаря на гостите за 3:0.
При този резултат завърши и първото полувреме.

През втората част паднаха още две попадения, дело на Мартин Станкев и резервата Васил Захариев.

Първо в 81-ата минута Станкев с удар вътре в наказателното поле вкара за 4:0, а три минути преди да изтече редовното време Васил Захариев засече центриране вътре в наказателното поле и оформи разгромното 5:0 в полза на Вихрен.

Късна драма на "Бончук"

Бивш нападател на Левски спаси Марек

Официално: Обявиха съдиите за кръга във Втора лига

Вижте всички наряди

ОБЗОР: Пирин дръпна на върха във Втора лига

Дубълът на ЦСКА върти реми с Янтра пред Томаш, резултати и класиране

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч