2. Зимни спортове
  3. Гълева не завърши преследването на Уни 2011

Гълева не завърши преследването на Уни 2011

Утре са двата спринта в биатлона. В 10 ч стартират мъжете на 10 км, където от нашите ще участват Красимир Анев и Владимир Илиев

Елка Гълева не завърши ски-бягането от днешния ден на Универсиадата в Ерзурум (Тур), съобщиха от Асоциацията за студентски спорт „Академик”. В дисциплината преследване(5 км кл.ст + 5 км св.ст) българката финишира 46-а за 21:29.1 мин. на 5 км класически стил, но след това не стигна до финала на 5 км свободен и така отпадна от общото класиране.

Шампионка е Алена Прочазкова от Словакия. Стартът на друугия наш представител днес Борислав Банков в суперкомбинацията бе отложен поради силен вятър и снеговалеж.

Утре са двата спринта в биатлона. В 10 ч стартират мъжете на 10 км, където от нашите ще участват Красимир Анев и Владимир Илиев. В 13 ч. е началото на дисциплината 7.5 км за жени, в която ще ни представят Емилия Димитрова и Силвия Георгиева.