2. - "А" група
  3. Беройци пълнят стадиона за Левски

Беройци пълнят стадиона за Левски

Около 10 000 зрители се очакват на мача под "Аязмото"

Около 10 000 зрители се очакват на мача между Берое и Левски на стадиона под Аязмото в неделната вечер, когато двата отбора ще изиграят двубоя от четвъртия кръг от първенството на А група, пише БТА.

Мачът започва в 20.00 часа, а главен съдия е Ивайло Стоянов. По традиция охрана за мача ще бъде засилена с полиция и жандармерия и едната част от стадиона ще бъде отцепена където ще са настанени феновете на Левски.

Въпреки цените на билетите от 5 и 8 лева феновете няма да се откажат да гледат мача. Миналия сезон в домакинството си на 9 ноември 2013 година Берое счупи каръка и би Левски в Стара Загора с 1:0 с гола на Венцислав Христов от дузпа в 30-та минута.

Нападателят от Конго Жуниор Мапуку най-вероятно няма да започне в титулярния състав на Берое и атаката на домакините ще води Венцислав Христов.

На вратата ще застане Благой Макенджиев, който ще замести наказания за един мач Иван Караджов. Резерва на Макенджиев ще бъде 18-годишният Михаил Михайлов.