2. - "А" група
  3. Ботев (Враца) разгроми с 4:0 Чавдар (Бяла Слатина)

Ботев (Враца) разгроми с 4:0 Чавдар (Бяла Слатина)

“Не съм доволен от играта на отбора”, заяви за Novsport.com старши треньорът на врачани

Ботев Враца разгроми с 4:0 втородивизионния Чавдар Бяла Слатина, в контролна среща играна на градския стадион “Христо Ботев”.

Преотстъпеният от Литекс бразилски нападател Ненем откри резултата в средата на първото полувреме. След почивката и в двата отбора бяха направени много смени, като за домакините неофициален дебют направиха дошлите на проби Иван Караманов и Боян Гайтанов.

Първият е полузащитник и за него се знае, че е от Пловдив. Гайтанов пък е нападател, юноша е на ЦСКА и през миналия сезон записа пет мача с екипа на Монтана. Караманов заби един от трите гола за Ботев през втората част.

Останалите два отбеляза играещият треньор на отбора Светлин Симеонов-Пинчера. Заради контузии проверката пропуснаха Петър Альошев, Бранимир Костадинов, Ивайло Данчев, Мартин Ковачев и Павел Станев.

“Не съм особено доволен от играта на отбора. Предстои ни много и упорита работа”, заяви за Novsport.com старши треньорът на врачани Атанас Джамбазки.

Официално: Веселин Великов напусна Хебър