2. - "А" група
  3. Черноморец (Поморие) и Берое не се победиха в скучен мач

Черноморец (Поморие) и Берое не се победиха в скучен мач

Срещата завърши при нулево равенство и се игра на градския стадион в Обзор

Елитният Берое (Стара Загора) и състезаващият се в Източната Б група Черноморец (Поморие) не успяха да се победят в приятелска среща и завършиха при нулево равенство. Срещата се игра на градския стадион в Обзор, а това бе последната контрола на беройци от лагера във Варна.

В 5-ата минута Стефан Велев  стреля опасно към Георгиев, но ударът премина покрай вратата.

Последваха по няколко ситуации и пред двамата вратари, като Берое бе по-активният тим, но голове във двете врати така и не падаха. При нулево равенство дойде почивката на двубоя.

През втората част бяха извършени някои промени, като на терена се появиха нови играчи.

В 54-ата минута Веселин Пенев стреля към стража на Черноморец, но ударът бе неточен и премина над вратата.

Последваха нови смени, направени от двамата наставници. В 73-ата минута на Теменлиев се наложи да се намесва след удар на влезлият след почивката Андрей Атанасов.

До края на двубоя двамата вратари не допуснаха голове във вратите си и срещата завърши при резултат 0:0.

Следващите съперници, които ще срещне тимът от Стара Загора в подготовката си, са Любимец и полският Арка (Гдиня).

Черноморец (Поморие) 0:0 Берое (Стара Загора)

Главен съдия: Ахмед Ахмед

Стартови състави:

Черноморец (Поморие): Янко Георгиев, Мартин Димитров, Емил Копаранов, Велин Дамянов, Николай Кръстев, Крум Крумов, Георги Костадинов, Пламен Димов, Любомир Божинов, Димитър Банов, Васил Калоянов

Резерви: Емануил Манев, Андрей Атанасов, Галин Димов, Борис Щърбев, Мирослав Стоев, Станимир Митев, Иван Тодоров

Берое: Мартин Теменлиев, Мирослав Енчев, Александър Томаш, Станислав Бачев, Веселин Пенев, Стефан Велев, Диан Генчев (к), Николай Станков, Цветан Филипов, Тодор Христов, Евгени Йорданов

Резерви: Тодор Тодоров, Петър Костадинов, Владислав Златинов, Симеон Мечев, Ромарио Да Силва Резенде, Мартин Райнов, Иво Гюров, Георги Динков