2. - "А" група
  3. Черноморец шокира Левски - 2:2

Черноморец шокира Левски - 2:2

Играчите на Херо мачкат отбора на Левски

Срещата между Черноморец(Бургас) и Левски завърши при резултат 2:2. Играчите на треньора Димитър Димитров направиха истински подвиг, след като изравниха резултата от 0:2 до 2:2. През второто полувреме играчите от Бургас бяха напълно преобразени и надиграха играчите на Левски.
През първата част играчите на Емил Велев откриха резултата в 15-та минута след гол на Дарко Тасевски. Четири минути по- късно Сърмов удвои и по всичко изглеждаше, че „сините” ще победят без проблеми.
Не така обаче мислиха играчите на Димитър Димитров. Още от началото на второто полувреме Черноморец взе инициативата и започна методично да налагат своя ритъм. Излезлите без мотивация играчи на Левски бяха наказани за своето бездействие в 68 минута, когато след центриране от ъглов удар Божилов отбеляза попадение. В 85 минута играчите от Бургас успяха да изравнят резултата след като в продължение на 25 минути мачкаха своя противник. Така двубоя между Черноморец и Левски завърши при резултат 2:2.