2. - "А" група
  3. Черноморец унищожи сателита Поморие в контрола

Черноморец унищожи сателита Поморие в контрола

Димитър Димитров заложи на различни състави за двете полувремена

Черноморец се наложи с 6:1 над сателита „Черноморец-Поморие” в първата планирана контрола в паузата между осмия и деветия кръг на първенството от „А” група. Бургазлии държаха инициативата през целия двубой и заслужено се поздравиха с успеха.

Старши треньорът Димитър Димитров заложи на различни състави за двете полувремена, за да даде възможност на всички свои футболисти да вземат участие.

Венци Христов откри още във втората минута след хубав извежащ пас на Костадин Дяков. Няколко минути по-късно Борислав Балджийски удвои преднината на своя отбор след добавка. В средата на полувремето поморийските „акули” успяха да върнат един гол чрез Андрей Атанасов.

Още в началото на втората част Георги Андонов направи 3:1 след хубава многоходова атака. Десетина минути по-късно Цветомир Цонков също записа името си сред голмайсторите за 4:1. Последните две попадения отбеляза Анеси, съответно в 60-та и 65-та минута.

Следващата проверка на „Черноморец-Бургас” е този петък от 16:00 часа, когато бургазлии ще посрещнат „Светкавица” Търговище на кампуса „гнездо на акули”.

Павлин Николов с пълно доверие към Кириакос Георгиу

Благодетелят на Спартак Варна излезе с официална позиция

Тунчев: Радва ме това, че държим ниво

"Днес изиграхме добър двубой до момента, в който ни налегна умората"

Керкез: Една грешка промени всичко

"Можехме да направим повече"

ЦСКА лети в петък за Варна

„Червените“ обявиха програмата до мача с Черно море

Арда пак би Ботев Пд и влезе в топ 6 (ВИДЕО)

Груба грешка на Там доведе до единствения гол и червен картон

Илиан Илиев: Бяхме почти перфектни! Стана истински празник за Варна! (ВИДЕО)

Треньорът на Черно море бе много доволен от успеха в дербито срещу Спартак

Кириякос за призивите на феновете на Спартак (Варна): Всеки има право на мнение! (ВИДЕО)

"Дузпата ни извади от равновесие", коментира той след загубата в "морското" дерби