2. - "А" група
  3. Капитанът на Лудогорец под въпрос за мача с Етър

Капитанът на Лудогорец под въпрос за мача с Етър

Здравословното състояние на Гъргоров в момента е добро, но има вероятност Ивайло Петев да му даде почивка за сблъсъка

Капитанът на Лудогорец Емил Гъргоров е под въпрос за неделното домакинство на Етър. Националът бе заменен принудително при загубата от ЦСКА с 1:2 за Купата на България в сряда заради травма.

Здравословното състояние на Гъргоров в момента е добро, но има вероятност Ивайло Петев да му даде почивка за сблъсъка с "виолетовите". Други кадрови проблеми при шампионите няма.

В четвъртък отборът проведе една тренировка на базата "Спортен център Лудогорец". В петък "орлите" също ще се готвят веднъж, а след съботното занимание тимът ще се събере на режим.

След двубоя с Етър на шампионите предстои серия от три мача срещу софийски отбори.

Първо, момчетата на Ивайло Петев ще гостуват на Славия в 12-ия кръг на "А" група. На 17 ноември шампионите приемат Левски в дербито на 13-и кръг. Седмица след този сблъсък е реваншът срещу ЦСКА за Купата на България в София.

Рупанов: Благодаря на Септември и се радвам, че съм тук