2. - "А" група
  3. Мъри: Почти всичко, което има да се научи във футбола, съм го научил от Херо

Мъри: Почти всичко, което има да се научи във футбола, съм го научил от Херо

"Доволен съм от трите точки", коментира наставникът на Ботев (Пловдив)

Наставникът на Ботев (Пловдив) Станимир Стоилов изрази задоволството си от победата на своя тим в мача срещу Черноморец. „Канарчетата” спечелиха срещата на „Лазур” с 2:1.

Стоилов заяви, че отборът му е имал проблеми през първата част, тъй като не е успявал да завършва атаките си както трябва, но допълни, че тимът е подобрил представянето си след почивката. „Доволен съм от трите точки”, допълни наставникът на Ботев (Пловдив).

Стоилов се изказа ласкаво относно старши треньора на Черноморец Димитър Димитров. „Почти всичко, което има да се научи във футбола, съм го научил от Херо”, коментира Стоилов пред камерите на БНТ.

Той също така добави, че ключовият момент в днешния мач е бил голът на Вандер Виейра.

”Тепърва трябва да работим и да се развиваме като отбор”, завърши Стоилов.