2. - "А" група
  3. Пирин се разправи със Септември (Симитли) за половин час

Пирин се разправи със Септември (Симитли) за половин час

Пирин (Благоевград) победи с 4:0 като гост Септември (Симитли) и продължава да е без загуба в контролите.

След скучно първо полувреме, в което липсваха головите положения, в последните 30-минути на двубоя „орлетата” реализираха цели четири попадения.

След час игра Пирин излезе напред в резултата с гол на централния защитник Ради Митревски, който засече центриране отдясно на ъглов удар, изпълнен от Атанас Зехиров за 1:0

В 71-ата минута Мирослав Ризов намери в наказателното поле Атанас Зехиров и юношата на ЦСКА покачи на 2:0.

Две минути по-късно Ради Митревски свали с глава в наказателното поле топката за Димитър Наков, който направи резултата класически.

Десет минути преди края на двубоя Александър Якимов намери своя капитан Веселин Стойков, който от малкия пеналт стреля покрай Църваришки за крайното 4:0 в мача.

Победата бе трета за Пирин в контролите  от началото на зимната подготовка след успехите преди това с 3:1 над Локо (Пд) и Миньор (Перник) (4:3).

Следващата контрола на Пирин е в петък срещу Пирин (ГД), а на следващия ден тимът играе с Видима – Раковски.

Хасан Шекиров
Павлин Николов с пълно доверие към Кириакос Георгиу

Благодетелят на Спартак Варна излезе с официална позиция

Тунчев: Радва ме това, че държим ниво

"Днес изиграхме добър двубой до момента, в който ни налегна умората"

Керкез: Една грешка промени всичко

"Можехме да направим повече"

ЦСКА лети в петък за Варна

„Червените“ обявиха програмата до мача с Черно море

Арда пак би Ботев Пд и влезе в топ 6 (ВИДЕО)

Груба грешка на Там доведе до единствения гол и червен картон

Илиан Илиев: Бяхме почти перфектни! Стана истински празник за Варна! (ВИДЕО)

Треньорът на Черно море бе много доволен от успеха в дербито срещу Спартак

Кириякос за призивите на феновете на Спартак (Варна): Всеки има право на мнение! (ВИДЕО)

"Дузпата ни извади от равновесие", коментира той след загубата в "морското" дерби