2. - "А" група
  3. Радуканов: Искахме да спечелим през целия мач, а да не загубим – само в последните пет минути

"Ако бяхме вкарали, може би щяхме да победим"

Наставникът на ЦСКА Милен Радуканов отсече, че отборът му е искал да спечели дербито на 21-ия кръг от българската „А” група в Ловеч, макар да завърши срещата с човек по-малко, а и с един контузен състезател на игрището.

В заключителните минути на двубоя възпитаниците на младия специалист се прибраха в защита, а Костадин Стоянов накуцваше, но въпреки това „червените” взеха точка след 0:0 в Ловеч и сега могат да мислят за предстоящия двубой с „оранжевите” от полуфиналната фаза на турнира за купата на България.

„Искахме да спечелим спечелим, не сме идвали, за да не загубим. Направихме всичко възможно, но не се получи. Ако бяхме вкарали, може би щяхме да победим.

Случва се на всеки да пропусне, не само на Маркиньос. Който не е имал положение, той не е пропускал”, обяви Радуканов.

„Може би в последните пет минути се опитвахме да не загубим, но не бива да съжаляваме. За всеки мач съм оптимист. Трябва да съм оптимист.

Откакто съм дошъл в ЦСКА винаги съм бил оптимист. Работим, тренираме искаме да растем нагоре. Не може да се каже, че резултатът между Миньор и Левски (0:0) в Перник ни е повлиял”, обяви наставникът на „армейците”, след което бе попитан защо Коста Стоянов остана до края на срещата, въпреки че видимо имаше проблеми с контузия:

„Ами остана на терена, защото можеше. Който не може да продължи идва, казва и го сменяме. Аз не съм се съмнявал в мача. Може би равния е добър за тези, които са се съмнявали за уговорка.“

Павлин Николов с пълно доверие към Кириакос Георгиу

Благодетелят на Спартак Варна излезе с официална позиция

Тунчев: Радва ме това, че държим ниво

"Днес изиграхме добър двубой до момента, в който ни налегна умората"

Керкез: Една грешка промени всичко

"Можехме да направим повече"

ЦСКА лети в петък за Варна

„Червените“ обявиха програмата до мача с Черно море

Арда пак би Ботев Пд и влезе в топ 6 (ВИДЕО)

Груба грешка на Там доведе до единствения гол и червен картон

Илиан Илиев: Бяхме почти перфектни! Стана истински празник за Варна! (ВИДЕО)

Треньорът на Черно море бе много доволен от успеха в дербито срещу Спартак

Кириякос за призивите на феновете на Спартак (Варна): Всеки има право на мнение! (ВИДЕО)

"Дузпата ни извади от равновесие", коментира той след загубата в "морското" дерби