2. - "А" група
  3. Сложиха Мъри на дузпата

Сложиха Мъри на дузпата

Тежки дни чакат Станимир Стоилов в Литекс, пише вестник „7 дни спорт”. Треньорът проведе среща с почетния президент на клуба Гриша Ганчев след загубата 1:3 от Черноморец в Бургас. Мъри ще получи последен шанс в предстоящия ХХII кръг на "А" група. По ирония на съдбата в този кръг оранжевите приемат бившия отбор на Стоилов - Левски.

„Изиграхме две различни полувремена. В първото доминираме изцяло, създадохме доста положения. След почивката се огънахме в защита и допуснахме много индивидуални грешки. Не смятам, че сме излезли от играта за Европа. В оставащите кръгове до края на първенството Литекс ще покаже истинския си блясък”, заяви Мъри след загубата от Черноморец.