2. - "А" група
  3. Във Варна очакват втори гол от Жардел

Във Варна очакват втори гол от Жардел

Феновете на Черно море ще очакват второ попадение от Марио Жардел в мача с Калиакра днес

Феновете на Черно море ще очакват втори гол от Марио Жардел в мача с Калиакра днес. Бразилецът откри головата си сметка при 1:0 над Локо (Сф) с глава, а днес се очаква да се появи на терена след 60-ата минута.

"Както казват ултрасите в Португалия, Жардел и на стол да стои в наказателното поле, удари ли го топката - влиза в мрежата. Така че и 10 минути могат да са му достатъчни, за да вкара. Дано тепърва да е полезен на нашите любимци“, надяват се запалянковците.

Отборите на Каликра и Черно море ще играят днес от 18:00 ч на стадиона в Каварна. Двубоят ще е седми от 13-ия кръг на „А” група.

В състава на домакините от Калиакра няма проблеми, освен трайно контузените Светослав Петрови и Еван Райчев.

В отбора на Черно море също няма проблеми. Треньорът Стефан Генов ще заложи на офанзивна схема. Най-вероятно на върха на атаката ще е Георги Божилов е по фланговете ще действат Дончо Атанасов и Йордан Юруков.