2. - "А" група
  3. Венци Стефанов: Някои играчи не се раздадоха срещу Черноморец

Венци Стефанов: Някои играчи не се раздадоха срещу Черноморец

„Догодина имаме 100-годишнина и искам само тези, които се борят до последната минута, да изнесат следващото първенство”

Президентът на Славия Венци Стефанов не остана никак доволен от равенството с Черноморец (Бургас), до което неговите футболисти стигнаха у дома, въпреки че близо половин час играха с човек повече.

„Кой каквото сам си направи, никой не може да му го направи”, обяви босът на „белите” след двубоя от 22-рия кръг, приключил при резултат 1:1.

„Водиш мача, детинска грешка, не можеш елементарно да бъркаш така. Аз смятам, че момчетата не дадоха всичко от себе си. Опитваха се, бореха се и търсиха победата, но не по най-добрия начин.

Това, че мачът с Локо София не се игра, определено наруши нашия игрови ритъм, но нищо не можем да направим. От съдийството нямам претенции, но имам такива към моите футболисти. Силно казано е, че те са играли бездушно, но определено не дадоха това, което могат.

Пепи Димитров играеше с температура момчето, бореше се, но някои други състезатели не сториха това. Черноморец си тръгва заслужено с точката, а вината за това си е наша.

Затова треньорите трябва да направят заключения на кои хора може да разчита и на кои - не. Аз имам свое мнение, което запазвам за себе си.

Догодина имаме 100-годишнина и искам само тези, които се борят до последната минута, да изнесат следващото първенство”, каза още президентът на Славия след равенството с Черноморец.