2. - Англия
  3. Ако Арсенал - Челси бе продължил...

Ако Арсенал - Челси бе продължил...

Вижте какво щеше да се случи, ако лондонското дерби се играеше след 90-ата минута

Всеки път, когато играят Челси и Арсенал, това е вълнуващ мач за феновете на двата лондонски гранда от Висшата лига. Въпреки това едва ли мнозина са очаквали това, което се случи на „Стамфорд Бридж” в събота. Арсенал спечели фамозна победа с 5:3.

Арсенал на два пъти обърна резултата, за да победи Челси с 5:3. Отново Робин ван Перси сякаш носеше целия отбор на „топчиите” на гръб със своя хеттрик, докато Джон Тери вкара много важен гол за Челси, а после се подхлъзна и позволи на Ван Перси да вкара на практика победния гол.

Какво щеше да се случи, ако този мач беше продължил?

97’ Марио Балотели (който е навсякъде и никъде) показва фланелка, на която пише: „Защо винаги Джон Тери?”

101’ Карло Анчелоти се готви да изпрати на Андре Вияш-Боаш наръчника „Ако си уволнен от Роман Абрамович”. Аврам Грант си мъмри „един от нас, един от нас” в тъмен ъгъл в къща на дърво

109’ Развълнуван от откритието, че падането на земята може да доведе до гол, Тео Уолкът се опитва да го направи отново, въпреки че бе сменен в 79-ата минута. Изважда си двете рамена и чупи четири зъба

114’ Робин ван Перси вкарва. Арсенал официално се прекръства на Робин ван Перси.

118’ Седейки на трибуните да гледа Пер Мертезакер, Йоги Льов се чуди защо е пътувал до Англия само за да гледа Пер Мертезакер

123’ Давид Луис опитва да се прояви. Изгонен е с червен картон за грубо влизане срещу Аарън Рамзи. Имитира всяко движение на съдията 5 минути без да спира.

130’ Раул Мейрелеш решава да бъде пич с нормална прическа за Хелоуин. Жервиньо смята, че това е глупаво.

134’ Джон Тери на няколко пъти се кълне, че е казал всичко и че резервният вратар на Челси е най-добрият му приятел.

137’ Андрей Аршавин се кикоти, праща смс на Никлас Бендтнер с текст: „Как е Съндърланд?: ))))”. Робин ван Перси вкарва.

140’ Несвикнали с чувството на щастие, много фенове на Арсенал вече мислят как ще ги заболи още повече, когато Робин ван Перси напусне.

145’ Джон Тери осъзнава, че си навлича само проблеми като използва хлъзгави бутонки. Други неща, за които той осъзнава, че му носят проблеми: отварянето на устата му, връзката му с близки и познати или факта, че е жив.

150’ Дидие Дрогба официално обявява, че този мач е „ш*бан позор” (f**king disgrace). Прави го по навик.

152’ След поредния позор и цели 8 гола, защитният футбол умира от срам.