2. - Англия
  3. Бърнли и Шефилд Юн не можаха да се победят (ВИДЕО)

Бърнли и Шефилд Юн не можаха да се победят (ВИДЕО)

Равенството удари по амбициите и на двата отбора за участие в евротурнирите

Бърнли и Шефилд Юнайтед направиха 1:1 в мач от 33-ия кръг на английската Висша лига. Равенството удари по амбициите и на двата отбора за участие в евротурнирите. Капитанът Джеймс Тарковски окри за домакините в 43-ата минута, а равенството донесе Джон Игън в 80-ата. Бърнли e на девето място, на две точки зад осмия Шефилд Юнайтед.

Още в първата минута Ник Поуп трябваше да се намесва след удар на Макбърни. Гостите имаха претенции за дузпа за игра с ръка на Питерс в наказателното поле, но разглеждане на ситуацията с ВАР отсъди, че нарушение няма.

Видра и Макнийл пропуснаха отлични възможности за Бърнли. Две минути преди почивката Тарковски откри резултата, след като засече топката отблизо.

През второто полувреме Шефилд Юнайтед бе по-активният отбор и заслужено стигна до изравнителен гол. Десет минути преди края Джон Игън прати топката в мрежата.