2. - Англия
  3. Блекбърн - Съндърланд за втори път тази седмица

Блекбърн - Съндърланд за втори път тази седмица

Отборите ще подновят спора си, този път във Висшата лига, изигравайки втори пореден двубой в рамките на четири дни след четвърт финалите за „Карлинг къп” по-рано тази седмица.

Блекбърн начело с Пол Инс не са вкусвали победа в последните си шест срещи във Висшата лига, сега тима заема 15-а позиция, въпреки обещаващото начало на кампанията.

Инс ще предприеме някои рокади в стартовия си състав с връщането играчи като на Роке Санта Круз и Мортен Гамст Педерсен. Нападателят Бени Макарти ще пропусне срещата поради семейни проблеми, докато Кийт Андрюс остава под въпрос с контузия в коляното. Винс Грела ще бъде извън терена в рамките на един месец, но Андре Оойер ще бъде на разположение след като пропусна двубоя в сряда.

Съндърланд се намира на предпоследна позиция след като записа три поредни загуби. Разочароващата загуба срещу Стоук бе последвана от разгромното 5:0 срещу Челси и 1:2 срещу Портсмут миналия уикенд. Рой Кийн ще бъде лишен от услугите на вратаря Крейг Гордън, крайният защитник Джордж Макартни и младият нападател Мартин Уагхорн. Основен кандидат за позицията на Уагхорн в нападение ще бъде Ел Хаджи Диуф.
Срещата ще се играе на „Ийуд парк” с начален час 17:00 българско време.

Юнайтед громи за Купата на Лигата (ВИДЕО)

"Червените дяволи" вкараха 7

Нюкасъл влетя в топ 3 след обрат (ВИДЕО)

"Вълците" остават в зоната на изпадащитеН

Челси стигна до инфарктен успех над Борнемут след късен гол на резервата Нкунку (ВИДЕО)