2. - Англия
  3. ФА ще накаже Венгер минимум за 3 мача

ФА ще накаже Венгер минимум за 3 мача

Футболната асоциация на Англия ще накаже строго мениджъра на Арсенал Арсен Венгер за поведението му в мача срещу Бърнли (2:1).

ФА вероятно ще дисквалифицира Венгер най-малко за три мача, при това няма да му бъде позволено да присъства не само в съблекалнята на отбора, а и въобще на стадиона.

Французинът обиди четвъртия съдия в 92-ата минута на мача с Бърнли, когато бе отсъдена дузпа пред вратата на Арсенал, за което той бе изгонен на трибуните. По-късно Венгер бутна съдията, който го призоваваше да напусне техническата зона.