2. - Англия
  3. Фърги остана верен на себе си: Имаше още 2 дузпи за нас, а и спестен червен картон на Кейхил

„В крайна сметка, това са две загубени точки”, обяви шотландецът след 3:3 на „Стамфорд Бридж”

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън заяви след равенството 3:3 срещу Челси, че това са „две загубени точки“ за неговия отбор, въпреки че „червените дяволи“ губеха с 0:3.

Челси водеше с 3:0, преди Хауърд Уеб да отсъди две дузпи за Юнайтед, реализирани от Рууни, а след това Хавиер Ернандес донесе точката за своя отбор.

Мениджърът на Челси Андре Вияш-Боаш обвини Уеб във взимане на „странни решения“, но Фъргюсън заяви, че отборът му е бил ощетен и е трябвало да получи четири дузпи.

„Имахме две дузпи през второто полувреме, които бяха обосновани. Мисля, че можеше да получим четири дузпи“, сподели шотландецът, според който дебютантът на Челси Гари Кейхил е трябвало да бъде изгонен за нарушение срещу Дани Уелбек още в началото на двубоя.

„Това е червен картон. Не виня Хауърд Уеб, виня асистента. Не мога да разбера случилото се. В крайна сметка, това са две загубени точки, но играхме много добре, с изключение на 10-те минути след почивката.

Не е лесно да се върнеш, след като губиш с 3:0. Това е страхотно постижение“, допълни Фъргюсън.

Разследват ухапване на футболист в Англия (ВИДЕО)