2. - Англия
  3. Лестър без проблеми за ФА Къп (ВИДЕО)

Лестър без проблеми за ФА Къп (ВИДЕО)

Вижте всички резултати от 3-ия кръг в турнира

Лестър победи като домакин Флийтууд с 2:0 в мач от 3-ия кръг на ФА Къп. Срещата беше преиграване на мача от 6-ти януари, когато двата отбора направиха 0:0. В герой за "лисиците" се превърна Келеши Ихеанчо, който отбеляза и двете попадения в срещата.

Мачът премина под пълния контрол на шампионите от 2016г., но първият гол падна чак в 43-та минута. Нападателят получи добър пас от левия фланг, пое перфектно и проби към наказателното поле, където без проблем реализира за 1:0.

След почивката домакините продължиха с доминацията си и в 78-та минута беше оформен и крайния резултат, след като Ихеаначо беше намерен с добър пас от Марез точно на ръба на засадата. Първоначално главният съдия отмени гола заради вдигнат флаг на лайнсмена, но повторенията на VAR показаха, че има грешка и така попадението беше зачетено.

Той вече е здрав

Колко ще получава Клоп на новата си позиция?

Джейми Байноу-Гитънс успя да привлече вниманието върху себе си

Прекрасни новини за Слот: Салах и Ван Дайк получиха почивка от националните отбори