2. - Англия
  3. Стоук подари сам точка на Лестър (ВИДЕО)

Стоук подари сам точка на Лестър (ВИДЕО)

Защитник на "грънчарите" отне шанс на тима да излезе от дъното

Лестър и Стоук Сити завършиха наравно 0:0 в мач от 28-ия кръг на Висшата лига, "Лисиците" доминираха през по-голямата част от срещата, но имаха нужда от автогол на съперника, за да си тръгнат с една точка от техния Кинг Пауър Стейдиъм.

Мачът започна по-силно за домакините, като в 4-та минута реабилитирания в състава Риад Марез стреля опасно покрай вратата, а в 25-та минута повтори упражнението, но този път ударът му беше спасен от стража на "грънчарите". В самия край на първото полувреме обаче Маме Диуф успя изненадващо да даде аванс за гостите с едва третия удар по посока на Каспер Шмайхел.

След почивката възпитаниците на Клод Пюел хвърлиха още повече сили, за да отбележат, но изстрели на Обрайтън и Чипуел бяха спасени. Защитата на Стоук издържаше на нападите, но в 70-та минута Джан Бътланд си отбеляза злощастен автогол, с което отне победата на своя тим.

Така Лестър отново не победи и е вече четири мача без успех, задържайки се на седмото място във Висшата лига с 36 точки, докато Стоук изпусна шанс да излезе от зоната на изпадащите и остава предпоследен с 26 пункта.

Колко ще получава Клоп на новата си позиция?

Той ще прибира сериозна заплата

Удар за Англия! Сака и Джоунс отпаднаха от състава на "Трите лъва"

И двамата имат проблеми

Манчестър Юнайтед губи Мазрауи до средата на ноември

Той трябва да се подложи на хирургична интервенция

Става интересно! Ливърпул, Челси и Тотнъм с интерес към младок от Дортмунд

Джейми Байноу-Гитънс успя да привлече вниманието върху себе си

Прекрасни новини за Слот: Салах и Ван Дайк получиха почивка от националните отбори