2. - Англия
  3. Тен Хаг след загубата от Уест Хем: Играхме добре!

Тен Хаг след загубата от Уест Хем: Играхме добре!

Мениджърът на Манчестър Юнайтед изуми всички с мнението си за мача

Мениджърът на Манчестър Юнайтед - Ерик тен Хаг, изуми с оценката си за представянето на своя отбор срещу Уест Хем. "Червените дяволи" загубиха гостуването на "чуковете" с 0:2 след безлична игра и вече са на 8-о място във временното класиране.

"72 минути играхме добре и трябваше да водим в резултата, но не оползотворихме шансовете си. Домакините обаче вкараха и това донесе импулс в играта им. Те се защитаваха много агресивно и от този момент нататък ни беше трудно да създаваме положения.

Мисля, че Гарначо е уверен и е в добра форма. За съжаление пропусна да отбележи в ситуация един срещу един с вратаря на Уест Хем.

В момента не сме в челото, но миналата седмица играхме като равен с равен срещу най-добрия отбор в тази лига (б.р. Ливърпул). Не вкарахме, но имахме по-добри положения от съперника. Защитавахме се много добре там в продължение на 90 минути, това винаги трябва да бъде стандартът ни. Трябва да се биеш така всеки път", заяви Тен Хаг.

Наставникът коментира и какво може да промени през 2024 година.

„През 2023 г. спечелихме Купата на Лигата, играхме финал за ФА Къп, бяхме трети в лигата, но в момента не се представяме достатъчно добре. Има причини за това, имаме много играчи с травми. Сигурен съм, че отборът ще бъде по-добър, когато се върнат контузените. Трябва да сме спокойни, да се държим заедно и да се придържаме към плана", каза още Тен Хаг.

Юнайтед громи за Купата на Лигата (ВИДЕО)

"Червените дяволи" вкараха 7

Нюкасъл влетя в топ 3 след обрат (ВИДЕО)

"Вълците" остават в зоната на изпадащитеН

Челси стигна до инфарктен успех над Борнемут след късен гол на резервата Нкунку (ВИДЕО)