2. - Англия
  3. Тотнъм постигна труден успех над Хъл Сити (ВИДЕО)

Тотнъм постигна труден успех над Хъл Сити (ВИДЕО)

Суонзи и Уест Хем не си вкараха голове

Тотнъм постигна трудна победа с минималното 1:0 в домакинството си на Хъл Сити от деветия кръг на Висшата лига. Двубоят се игра на стадион „Уайт Харт Лейн” в Лондон, а единственото попадение отбеляза Роберто Солдадо от дузпа в 80-ата минута.

11-метровият наказателен удар бе отсъден за игра с ръка на полузащитника на „тигрите” Ахмед Елмохамади в наказателното поле. Застаналият зад топката Роберто Солдадо отбеляза с удар в долния десен ъгъл на вратата на Стив Харпър.

Това бе шести успех за Тотнъм във Висшата лига през този сезон, а след тази победа „шпорите” вече са с актив от 19 точки и се изкачиха на четвъртото място в таблицата. Хъл Сити остава с 11 точки и заема 10-ата позиция.

В друг мач от този кръг Суонзи и Уест Хем не успяха да си отбележат голове и завършиха наравно 0:0 в сблъсъка помежду си, който се игра на „Либърти Стейдиъм”. И двата тима имаха добри възможности за отбелязване на гол пред вратата на противника, но попадения така и не паднаха и двата тима взеха по точка.

След това реми „лебедите” вече имат 11 точки и са на 9-ото място, докато „чуковете” са 15-ти с 9 точки.

Юнайтед громи за Купата на Лигата (ВИДЕО)

"Червените дяволи" вкараха 7

Нюкасъл влетя в топ 3 след обрат (ВИДЕО)

"Вълците" остават в зоната на изпадащитеН

Челси стигна до инфарктен успех над Борнемут след късен гол на резервата Нкунку (ВИДЕО)