2. - Англия
  3. Уест Хем изпусна Нюкасъл, но е близо до спасението (ВИДЕО)

Уест Хем изпусна Нюкасъл, но е близо до спасението (ВИДЕО)

"Чуковете" на два пъти повеждаха, на 4 точки над чертата са

Уест Хам изпусна да спечели гостуването си на Нюкасъл от 33-ия кръг на английската Висша лига. Мачът на "Сейнт Джеймсис Парк" завърши 2:2.

"Чуковете" на два пъти повеждаха, но накрая стигнаха само до точка. Тя обаче може да се окаже безценна в борбата им за оцеляване. Отборът на Дейвид Мойс е 16-и, на 4 точки над чертата.

Михаил Антонио изведе столичани напред още в четвъртата минута с удар от границата на малкия пеналт след отлична асистенция от дясно на Джарод Бауен.

В 17-ата минута Мигел Алмирон изравни при сходна ситуация, след като получи пас от дясно от Емил Крафт и от 5-6 метра засече в мрежата.

Гостите бяха по-активни след почивката и в 65-ата минута отново излязоха напред в резултата. След центриране от корнер към далечната греда Деклан Райс стреля с глава в гредата, топката отскочи към Томаш Соучек, който отблизо направи добавка за 2:1.

В следващата атака домакините отново изравниха. Джонджо Шелви направи двойно с Дуайт Гейл, измъкна се на чиста позиция и отблизо стреля по диагонала за 2:2.

До края гостите бяха по-настоятелни, но така и не успяха да стигнат до победата.