2. - Англия
  3. Уулвърхемптън настигна Манчестър Юн след победа в Лондон (ВИДЕО)

Уулвърхемптън настигна Манчестър Юн след победа в Лондон (ВИДЕО)

Раул Хименес и Педро Нето вкараха на Уест Хем, "вълците" остават в играта за Шампионската лига

Уулвърхамптън спечели с 2:0 гостуването си на Уест Хам и се изравни по точки с Манчестър Юнайтед, който заема петото място във временното класиране. Раул Хименес и Педро Нето вкараха головете. Успехът остави "вълците" в битката за местата, даващи право на участие в Шампионската лига. Уест Хам пък остава над зоната на изпадащите само благодарение на по-добрата си голова разлика от Борнемут, който обаче в този момент е с мач по-малко. По-късно тази вечер "черешките" приемат Кристъл Палас.

"Чуковете" първи можеха да ударят. В 14-ата минута Форналс изскочи зад отбраната на гостите, но стреля високо над вратата.

В 64-тата минута в игра за Уулвс влязоха Нето и Траоре. Това веднага даде резултат. Испанецът проби по дясното крило в 73-тата минута, след което центрира към Хименес. Мексиканецът засече топката с глава и я прати в мрежата на домакините.

Десет след това Траоре проби през центъра, пусна към Дохърти, който центрира отдясно и Нето вкара фантастично попадение.