2. - Англия
  3. Ван Перси реши мача в наша полза, каза Фърги след успеха над У.Б.А.

Ван Перси реши мача в наша полза, каза Фърги след успеха над У.Б.А.

"Уест Бром доминираше през второто полувреме и използва всеки шанс да прати топката в нашето наказателно поле, но ние се представихме добре в отбрана, за разлика от предишните си мачове"

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън изрази задоволството си от успеха с 2:0 над Уест Бромич Албиън, който момчетата му постигнаха в домакинството си от 20-ия кръг на английската Висша лига.

Шотландският специалист, който ще отпразнува своя 71-ви рожден ден в последния ден от настоящата година, посочи включването в игра на Робин ван Перси и Пол Скоулс като основни причини възпитаниците му да затворят мача.

Фърги реши да остави холандския си голаджия на резервната скамейка, но го пусна в игра в средата на второто полувреме и бившият капитан му се отблагодари с решително попадение в даденото от рефера продължение.

„Ван Перси реши изхода на мача”, каза сър Алекс след двубоя на „Олд Трафорд”. „Вклюването му в игра, а и това на Пол Скоулс, успокоиха нещата и успяхме да удържим успеха.

Уест Бром доминираше през второто полувреме и използва всеки шанс да прати топката в нашето наказателно поле, но ние се представихме добре в отбрана, за разлика от предишните си срещи.

Намираме се на добра позиция (със 7 точки аванс пред втория Манчестър Сити), но сега ни предстои гостуване на Уигън и трябва да се подготвим за него”, допълни още опитният шотландец.