2. - Англия
  3. ВИДЕО: Без Бербатов Фулъм спечели и последната си контрола в Коста Рика

Фулъм завърши своето турне в Коста Рика със 100-процентова успеваемост, побеждавайки Депортиво Саприса с 5:3 след изпълнение на дузпи.

Уго Родайега вкара решителния удар от бялата точка за Фулъм, които бяха изравнени за крайното 2:2 през второто полувреме.

Димитър Бербатов, който е втори капитан на „Котиджърс”, изобщо не взе участие, също както и капитанът Бред Хангеланд. Поради тази причина Брайън Руис изведе своите съотборници с лентата.

На „Естадио Насионал де Коста Рика” в Сан Хосе Саприса откри резултата чрез Рамиреш в 26-ата минута. Фулъм обаче осъществи пълен обрат. Костариканският национал Руис и Родайега се разписаха съответно в 29-ата и 39-ата минути.

След като вкара в първите два мача на англичаните в Коста Рика, Руис го стори и сега за радост на местната публика. 3 гола има и Митко Бербатов. Нашият се разписа на два пъти в дебютната лятна контрола на Фулъм – срещу Картахена с 3:0, и след това от дузпа при успеха с 3:1 над Алахуленсе.

Диего Естрада оформи крайното 2:2 в 69-ата минута.

Фулъм не успя да вкара победен гол до края на редовните 90, но взе победата след дузпи, като реализира всичките си 5 изпълнения от бялата точка.

ОБЗОР: Ливърпул с класика до почивката, Тотнъм и Вила с обрати до 3:1 (ВИДЕО)

Луис Диас блесна с 2 бързи гола, резултати и класиране във Висшата лига

Гуардиола преди Арсенал: Сега не е важно

Де Бройне виси за дербито

Юнайтед громи за Купата на Лигата (ВИДЕО)

"Червените дяволи" вкараха 7

Нюкасъл влетя в топ 3 след обрат (ВИДЕО)

"Вълците" остават в зоната на изпадащитеН

Челси стигна до инфарктен успех над Борнемут след късен гол на резервата Нкунку (ВИДЕО)