2. - Англия
  3. Вияш-Боаш: Заслужена победа за Уест Хем, играха изключително след почивката

Вияш-Боаш: Заслужена победа за Уест Хем, играха изключително след почивката

Всеки път, когато опитвахме да променим нещо, Уест Хем ни вкарваше нов гол, заяви безпомощният мениджър на Тотнъм

Андре Вияш-Боаш изрази съжаления за начина, по който неговият Тотнъм буквално угасна при поражението с 0:3 у дома от Уест Хем в 7-ия кръг на Висшата лига.

Уинстън Рийд, Рикардо Ваз Те и Рейвъл Морисън донесоха едва втора победа за „чуковете” като гости през календарната 2013 година.

„Уест Хем заслужава поздравления, играха много, много добре. През първата част се представихме добре, но не достатъчно, за да вкараме. Започнахме много силно второто полувреме, но за жалост техният гол от статично положение дойде противно на логиката. Но те си заслужиха победата, защото всеки път, когато опитвахме да променим нещо, те вкарваха нов гол. Трите гола паднаха бързо един след друг, което не ни позволи да реагираме. Искахме да пуснем в игра всичките си оръжия, но точно когато се готвех да пусна Солдадо, те вкараха втори гол. Така стана още по-трудно. Дори не получихме шанс да се върнем в мача, защото Уест Хем игра изключително добре след почивката. Бяха агресивни, първи стигаха до топката и биха съвсем заслужено”, призна Вияш-Боаш пред „Sky Sports” след тежкото поражение на „Уайт Харт Лейн”.

„Шпорите” вече са на шесто място, на 3 точки зад лидерите Арсенал и Ливърпул.

„Трябва да отвърнем на удара в следващия мач срещу Астън Вила и да направим така, че да останем близо до върха”.

Юнайтед громи за Купата на Лигата (ВИДЕО)

"Червените дяволи" вкараха 7

Нюкасъл влетя в топ 3 след обрат (ВИДЕО)

"Вълците" остават в зоната на изпадащитеН

Челси стигна до инфарктен успех над Борнемут след късен гол на резервата Нкунку (ВИДЕО)