2. - Англия
  3. Юношески национал с червен картон в Англия

Юношески национал с червен картон в Англия

Младият български вратар Димитър Евтимов бе пресилено отстранен от игра, отборът му загуби с 1:3

Младият български вратар Димитър Евтимов получи червен картон във втория си мач за Гейнсбъро Тринити в дивизия "Блу Скуеър Норт", шесто ниво на английския футбол.

Гейнсбъро допусна домакинско поражение с 1:3 от Бостън Юнайтед. 18-годишният Евтимов беше привлечен в състава преди десет дни под наем за един месец от Нотингам Форест.

Българинът беше пресилено отстранен от игра от главния арбитър Андрю Милър в 74-ата минута след нарушение в наказателното поле срещу Джейсън Лий.

Евтимов дебютира като титуляр за Гейнсбъро през миналия уикенд, но отборът му отново допусна поражение с 1:2 като гост на Колуин Бей.

Тринити, който няма победи в последните си четири мача, е на четвърто място във временното класиране в дивизията с 31 точки. Лидер е Хайд с 48 точки, пред Стелибридж Селтик с 43 и Гизъли с 31 точки.