3. Български защитник със съмнение за тежка контузия

Български защитник със съмнение за тежка контузия

Може да пропусне остатъка от сезона

Българският защитник на гръцкия първодивизионен Лариса - Христофор Хубчев е със съмнение за тежка контузия на коляното и може да пропусне остатъка от сезона.

23-годишният Хубчев пострада в средата на второто полувреме след сблъсък с Янис Яниотас при вчерашното домакинско равенство 0:0 срещу АЕК Атина в 14-ия кръг от шампионата и беше заменен принудително в 72-ата минута.

Опасенията на лекарския щаб на Лариса след първоначалния преглед са за увреждане на кръстни връзки.

Българският ляв бранител ще премине изследване на ядрено-магнитен резонанс във вторник, след което ще има яснота за степента на травмата. Ако диагнозата се потвърди, Хубчев ще трябва да се оперира и със сигурност ще отсъства от игра до лятото.

Бившият младежки национал на България записа 14 официални мача за Лариса през сезона досега, а отборът му заема 11-ото място в гръцката Супер лига.

В Турция: Мъри и Гьозтепе с нов успех в Суперлигата (ВИДЕО)