3. Бербатов отново извежда Фулъм с капитанската лента

Бербатов отново извежда Фулъм с капитанската лента

Дебютът на Манолев се отлага заради забавена работна виза

Димитър Бербатов отново ще сложи капитанската лента на Фулъм, смята „Daily Telegraph".

Българинът пропусна заради разтежение на сухожилие домакинския двубой с Манчестър Юнайтед от 25-ия кръг на Премиърлийг, загубен с 0:1.

Заради забавена работна виза срещу „червените" не можа да дебютира пристигналият под наем от ПСВ Айндховен Станислав Манолев.
В съботния мач от контузия в ахилесово сухожилие бе застигнат титулярят с лентата Бреде Хангеланд. Норвежецът бе заменен на полувремето от Аарън Хюз.

Мениджърът на „котиджърс" - Йол, е притеснен, че Хангеланд може да отсъства цял месец, но в същото време се надява, че Бербатов ще е на линия преди уикенда. Българският нападател е гласен за капитан тази събота, когато лондончани гостуват на Норич. Следват ключови мачове за измъкване от опасната зона със Стоук и Съндърланд. Именно срещу този съперник Бербатов дебютира като капитан с лентата на Фулъм. Това стана след червения картон на Хангеланд в домакинската среща на 18 ноември, загубена с 1:3.

В същото време ФА обяви, че ще глоби Фулъм за изгасването на тока на „Крейвън Котидж" срещу Юнайтед. Стадионът потъна в мрак в края на първото полувреме и двубоят можеше да бъде прекратен. Причината е в домакините, а не в електрическата компания.

Абърдийн и Димитър Митов с успех за Купата (ВИДЕО)

Българският национал с цял мач при 4:0 и полуфинал в Шотландия

ПАОК громи в Гърция, Десподов изработи дузпа (ВИДЕО)

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО