2. - Българи в чужбина
  3. Бербатов титуляр при издънка на Керала (ВИДЕО)

Бербатов титуляр при издънка на Керала (ВИДЕО)

Митко и компания се надяват на чудо, за да влязат в плейофите

Димитър Бербатов започна титуляр при домакинска издънка на Керала. Тимът на българина направи 0:0 у дома с Ченайин в мач от 17-ия кръг на индийската Суперлига.

Бластърс пропуснаха дузпа в 53-ата минута. Пекусон стреля слабо и съперниковият вратар спаси. Митко игра малко повече от час преди да бъде заменен. Той обаче не успя по никакъв начин да а помогне на своя тим.

В 93-ата минута бившият играч на ЦСКА Грегъри Нелсон удари греда за Ченайин.

Керала е на 1 точка от четвъртата позиция, даваща право за участие в плейофите. Там в момента се намира Джамшедпур, който е обаче с мач по-малко и при успех в неделя срещу Беналуру ще е сигурен за мястото си в плейофите.

Така на Керала и Бербатов остава само да се надяват на чудо тимът на Стив Копъл да допусне домакинска издънка срещу лидера.

Българин с асистенция срещу Наполи

Георги Костадинов отново тренира с АПОЕЛ

Националът се възстанови след травма в гърба

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО

Десподов влезе в края на дербито с Панатинайкос (ВИДЕО)

ПАОК загуби първи точки в Гърция след 0:0