2. - Българи в чужбина
  3. Борносузов с червен картон при поражение на Астра

Борносузов с червен картон при поражение на Астра

Българският полузащитник Атанас Борнозусов беше отстранен от игра при загубата на Астра с 1:2 като гост на Оцелул в мач от 17-ия кръг на румънското футболно първенство.

Борносузов влезе като резерва в 39-ата минута на мястото на получилия контузия Бен Тийкло.

В последната минута на мача българинът получи втори жълт и червен картон след нарушение срещу Чаба Борбей.

С успеха Оцелул се утвърди на върха на класирането с 36 точки. Астра е десети с 20 точки.

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО

Десподов влезе в края на дербито с Панатинайкос (ВИДЕО)

ПАОК загуби първи точки в Гърция след 0:0