3. Георги Миланов и МОЛ Види продължават напред в Лига Европа

Георги Миланов и МОЛ Види продължават напред в Лига Европа

В първата среща българинът игра много силно, като се отличи с три асистенции

Унгарският МОЛ Види с Георги Миланов в състава си продължава във втория квалификационен кръг в Лига Европа.

Унгарците отстраниха черногорския Зета Голубовци, като на практика си свършиха работата още преди седмица, когато спечелиха с 5:1 като гост. Тази вечер двубоят в Унгария завърши 0:0, като треньорът Марко Николич остави основните футболисти да почиват и разчиташе на играчи, които рядко влизат в игра. Миланов също започна от скамейката и влезе в игра в 63-ата минута, когато замени Мате Паткай.

Четвърт час преди края гостите останаха с мовек по-малко, след като Джордже Вукчевич получи втори жълт картон. Миланов и съотборниците му обаче не успяха да се възползват и така двубоят завърши без отбелязан гол и победител.

В първата среща българинът игра много силно, като се отличи с три асистенции. В следващия кръг съперник на Миланов и компания ще бъде добре познатият у нас отбор от Лихтенщайн Вадуц, който преди година изхвърли Левски от Лига Европа.
Шльонск с Петров, но без Петков, загуби от Лех при визитата си (ВИДЕО)