2. - Българи в чужбина
  3. Хазуров с цял мач за Бней Сахнин, Георги Христов влезе като резерва за Ашдод

Хазуров с цял мач за Бней Сахнин, Георги Христов влезе като резерва за Ашдод

И Бней Сахнин, и Ашдод не успяха да достигнат до победи в мачовете си от 10-ия кръг в Израел

Българският нападател Костадин Хазуров игра цял мач за Бней Сахнин, но не успя да помогне на отбора си да избегне загубата с 1:2 при гостуването на Апоел Акре в мача от десетия кръг на израелското футболно първенство.

Бней Сахнин прекъсна серия от пет мача без поражение в лигата и падна на седмо място в класирането с 15 точки. Лидер е Апоел Тел Авив с 20 точки.

Друг наш нападател - Георги Христов, влезе като резерва за Ашдод при равенството 2:2 на терена на Апоел Хайфа.

Христов замени Идан Шрики в 77-ата минута при 2:1, но минута преди края домакините стигнаха до точката от дузпа чрез Ювал Авидор. Ашдод все пак записа четвърти мач без загуба и остана на осмо място с 15 точки.