2. - Българи в чужбина
  3. Херта и Домо запазиха шансовете си за титла след 2:1 над Кьолн

Херта и Домо запазиха шансовете си за титла след 2:1 над Кьолн

Отборът на Херта постигна много важна победа над Кьолн с 2:1 в мач от 32-ия кръг на немската Бундеслига, който се игра на „Рейн Енерджи Щадион” в немския град Кьолн. Берлинчани напълно заслужено взеха трите точки от мача, тъй като бяха по-добрият отбор. Сисеру и Патрик Еберт вкараха головете за Херта в този мач. Българският нападател Валери Домовчийски влезе като резерва в 75-ата минута на мястото на Рафаел, но не успя да се разпише.

Отборът на Херта постигна много важна победа над Кьолнс 2:1 в мач от 32-ия кръг на немската Бундеслига, който се игра на „Рейн Енерджи Щадион” в немския град Кьолн. Берлинчани напълно заслужено взеха трите точки от мача, тъй като бяха по-добрият отбор. Сисеру и Патрик Еберт вкараха головете за Херта в този мач. Българският нападател Валери Домовчийски влезе като резерва в 75-ата минута на мястото на Рафаел, но не успя да се разпише.

В 42-ата минута на мача Сисеру получи перфектен пас от Марко Пантелич и откри резултата в полза на Херта. Натискът на берлинчани продължи и Рафаел можеше да удвои от фаул в 45-ата минута, но топката не успя да влезе във вратата на домакините.

В 53-ата минута Патрик Еберт вкара невероятен гол от 25 метра и покачи резултата на 2:0 в полза на берлинчани. Домакините успяха да вкарат почетно попадение чрез Чини, който се разписа в продължението на мача.

След този мач, Херта заема 3-ото място в класирането с 62 точки, само на точка от Волсфбург и Байерн, които заемат първите две позиции.

Абърдийн и Димитър Митов с успех за Купата (ВИДЕО)

Българският национал с цял мач при 4:0 и полуфинал в Шотландия

ПАОК громи в Гърция, Десподов изработи дузпа (ВИДЕО)

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО