2. - Българи в чужбина
  3. Коловати играе, но Хирошима пак пада

Коловати играе, но Хирошима пак пада

Българският национален бранител Илиян Стоянов игра пълни 90 минути за Хирошима при загубата от Кавазаки Фронтале с 0:2 като гост. Коловати, който беше един от стабилните футболисти в селекцията на Станимир Стоилов в контролата срещу Русия тази седмица, не успя да предотврати второ поредно поражение на клубния му отбор в мач от Джей лигата.

Голове през второто полувреме на Тасака и Жуниор нанесоха шестата загуба на Хирошима в японското футболно първенство.

След 18-ия кръг Санфрече заема 9-ото място с 26 точки, а Кавазаки е 4-и с 32. На върха отново настъпи промяна. Нагоя е лидер с 38 точки, пред Шимицу с 36 и шампиона Кашима с 35.

Кюстендилецът Стоянов ще бъде основен стълб в българската отбрана при гостуването на Англия на "Уембли" в първата евроквалификация, която е насрочена за 3 септември (петък).

Шльонск с Петров, но без Петков, загуби от Лех при визитата си (ВИДЕО)