2. - Българи в чужбина
  3. Кристиан Димитров с цял мач при загуба на Хайдук (Сплит)

Кристиан Димитров с цял мач при загуба на Хайдук (Сплит)

Тимът на българина претърпя поражение с 2:3 от Локомотив Загреб

Българският защитник Кристиан Димитров игра цял мач за Хайдук (Сплит) при драматична загуба с 2:3 от домакина Локомотив Загреб в 30-ия кръг на хърватското футболно първенство.

Победата на "железничарите" коронова като шампион на страната за 21-и път Динамо (Загреб), който шест кръга преди края има непреодолим аванс от 19 точки на върха.

Хайдук поведе с 2:0 след две попадения на Милош Чакташ през първото полувреме, но допусна обрат.

Денис Колингер намали в последните секунди преди почивката, а в средата на втората част Индрит Тучи изравни. Оливер Петрак в седмата минута на добавеното време донесе успеха на Локомотив, който с 53 точки се изкачи на второто място в класирането.

Хайдук пък вече е пети с 51 точки. Недостижимият първенец Динамо Загреб има 72 точки.

Абърдийн и Димитър Митов с успех за Купата (ВИДЕО)

Българският национал с цял мач при 4:0 и полуфинал в Шотландия

ПАОК громи в Гърция, Десподов изработи дузпа (ВИДЕО)

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО