3. ЛОШО: Бербатов се контузи след само 3 минути игра (ВИДЕО)

ЛОШО: Бербатов се контузи след само 3 минути игра (ВИДЕО)

Тимът му с разгромна загуба като гост

Лош ден имаха Димитър Бербатов и тима му Керала Бластърс.

Българинът започна титуляр за пръв в четвърти пореден мач - при гостуването на ФК Гоа. Той обаче получи контузия сам три минути след началото на мача. След като поседя малко на терена, стана ясно, че няма да може да продължи. Митко напусна терена накуцвайки, за да бъде заменен принудително.

На всичко отгоре, без него, тимът му претърпя разгромна загуба - 2:5, която е първа за Керала от началото на сезона. Досега Бластърс имаше три равенства от три мача.

Малко след смяната на Бербо, съотборниците му вкараха гол. Разписа се Марк Сифнеос. ФК Гоа стигна до пълен обрат само за девет минути с две попадения на Ману Лансароте. Той изравни в деветата, а в 18-ата направи 2:1. След половин час игра Джакичанд Сингх заби второ попадение за Керала.

През второто полувреме се развихри испанския нападател на домакините Коро. В 48-ата минута той вкара за 3:2, а в 51-ата и 55-ата добави още два гола. Така във втори пореден двубой Коро завършва с хеттрик.
Българин с асистенция срещу Наполи

Георги Костадинов отново тренира с АПОЕЛ

Националът се възстанови след травма в гърба

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО

Десподов влезе в края на дербито с Панатинайкос (ВИДЕО)

ПАОК загуби първи точки в Гърция след 0:0