2. - Българи в чужбина
  3. Макриев с пълни 90 минути при загуба на Ашдод

Макриев с пълни 90 минути при загуба на Ашдод

Отборът Ашдод продължава с колебливите си прояви през този сезон, след като днес отстъпи с 1:3 на тима на Апоел Петах Тиква. Срещата се игра на стадион „Рамат Ган” и бе от програмата на 26-ия кръг на родната „А” група

Отборът Ашдод продължава с колебливите си прояви през този сезон, след като днес отстъпи с 1:3 на тима на Апоел Петах Тиква. Срещата се игра на стадион „Рамат Ган” и бе от програмата на 26-ия кръг на израелската лига ха'Ал.

Българският нападател Димитър Макриев изигра пълни 90 минути за гостите, но така и не успя да се разпише в хода на двубоя. Иначе Тургеман изведе домакините напред в 18-ата минута, а Лузон удвои в 22-ата. В 62-ата Тургеман покачи на 3:0, а почетното попадение за гостите бе дело на Охайон в 88-ата минута.

След победата Апоел се намира на 13-о място във временното класиране с актив от 27 точки, докато Ашдод е 12-и с 28.