2. - Българи в чужбина
  3. Мартин Минчев с първи гол за Ризеспор, успя да вкара на Фенербахче (ВИДЕО)

Мартин Минчев с първи гол за Ризеспор, успя да вкара на Фенербахче (ВИДЕО)

Българинът откри головата си сметка в Турция

Българският национал Мартин Минчев вкара първия си гол с екипа на Чайкур Ризеспор. Това се случи при домакинското поражение с 1:3 от Фенербахче в мач от 26-ия кръг на турската Сюперлига.

Минчев започна като титуляр и остана на терена до 77-ата минута, като се разписа в 27-ата минута, когато засече една свалена му с глава топка от страна на Дейвид Бабаджиде.

Голът на Минчев даде аванс на Ризеспор, но след почивката „фенерите“ стигнаха до пълен обрат.

В 48-ата минута Ирфан Джан Кахведжи центрира към Сердар Дурсун, който прати топката в мрежата на домакините.

Фенербахче стигна до пълния обрат с гол на Един Джеко в 65-ата минута, а в добавеното време на срещата Кахведжи се разписа след подаване на Душан Тадич.

Българин с асистенция срещу Наполи

Георги Костадинов отново тренира с АПОЕЛ

Националът се възстанови след травма в гърба

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО

Десподов влезе в края на дербито с Панатинайкос (ВИДЕО)

ПАОК загуби първи точки в Гърция след 0:0