2. - Българи в чужбина
  3. Миланов и Генчев титуляри при равенство между Васлуй и Стяуа, Вальо Илиев гледа от пейката

Двамата българи бяха заменени в средата на второто полувреме

Стяуа Букурещ и Васлуй завършиха при равенство 1:1 в среща от 22-ия кръг на румънския шампионат.

За домакините от Стяуа Валентин Илиев бе на пейката, но не влезе в игра, а за гостите титуляри бяха Живко Миланов и Станислав Генчев, като и двамата бяха заменени в средата на второто полувреме.

Банел Николита даде преднина на гранда от Букурещ в 51-ата минута, а Адаилтон изравни за Васлуй десет минути преди края.

Тимът на Миланов и Генчев е трети в класирането с 40 точки, а Стяуа е на пето място с 35. Лидер в Румъния е Оцелул Галац с 48 точки, следван от Тимишоара с 46.