2. - Българи в чужбина
  3. Минчев бе титуляр за Ризеспор при класически успех над Кайзериспор (ВИДЕО)

Минчев бе титуляр за Ризеспор при класически успех над Кайзериспор (ВИДЕО)

Българинът остана на терена до 76-ата минута

Ризеспор се наложи над Кайзериспор с 3:0 като домакин в мач от 28-ия кръг в турската Суперлига. Българският национал Мартин Минчев започна като титуляр, като престоя на терена до 76-ата минута, когато бе заменен от Адолфо Гаич.

Бившият нападател на ЦСКА Дюкенс Назон също стартира като титуляр за Кайзериспор, но не успя да допринесе достатъчно за своя тим.

Джонджо Шелви даде аванс на Ризеспор в 62-рата минута, а в 81-ата Алтън Зекири удвои преднината на своя тим. Дал Варесанович сложи точката на спора със своето попадение в 90-ата минута.

След този успех Ризеспор събра актив от 39 точки, заемайки 6-то място в класирането, докато Кайзериспор е на 10-та позиция с 35 пункта.

Българин с асистенция срещу Наполи

Георги Костадинов отново тренира с АПОЕЛ

Националът се възстанови след травма в гърба

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО

Десподов влезе в края на дербито с Панатинайкос (ВИДЕО)

ПАОК загуби първи точки в Гърция след 0:0