2. - Българи в чужбина
  3. Ники Михайлов не допусна гол при нулево равенство с Ротердам

Ники Михайлов не допусна гол при нулево равенство с Ротердам

Твенте остава на втора позиция в класирането

Българският национал Николай Михайлов във втори пореден мач не допусна гол във вратата си при равенството на Твенте с Ротердам в мач от 20-ия кръг на холандската Ередивизи.

Дербито в Ротердам бе наблюдавано от 45 000 души, но въпреки интересния и напрегнат мач голове не бяха отбелязани. Михайлов отново бе на висота и изигра нов силен мач, след като контузията, която получи през есента.

Така Твенте остава на второ място във временното класиране с 42 точки. Лидер отново е ПСВ с 43 точки след победата си вчера над Хераклес с 5:1.

Трети е Аякс с 40 точки, който допусна загуба от четвъртия Витес с 3:2, след като тима от Амстердам водеше 20 минути преди края с 2:0. Фейнорд остава на 5-то място.

Абърдийн и Митов с нов успех в Шотландия (ВИДЕО)

"Червените" и Селтик безгрешни след 7 кръга във Висшата лига

Десподов влезе и ПАОК би в Гърция (ВИДЕО)

"Двуглавия орел" остава лидер в класирането след 2:0 над Левадиакос

Симеон Петров с гол в Полша, Джаспър с дебют (ВИДЕО)

Шльонск пада и остава на дъното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)