2. - Българи в чужбина
  3. Попето с гол, жълт картон и 74 минути при 3:1 над Сивасспор (видео)

Попето с гол, жълт картон и 74 минути при 3:1 над Сивасспор (видео)

Отборът на Газиантепспор продължава със стабилното си представяне през този сезон, след като днес се наложи с 3:1 над тима на Сивасспор

Отборът на Газиантепспор продължава със стабилното си представяне през този сезон, след като днес се наложи с 3:1 над тима на Сивасспор. Срещата се игра на стадион „Камил Очак” и бе от програмата на 24-ия кръг на турската Супер лига.

Българският национал Ивелин Попов отново започна като титуляр за домакините и изигра поредния си силен мач, а впоследствие бе заменен в 74-ата минута. Попето, както го наричаме в България, удвои преднината на Газиантеп в 25-ата минута, след като Вагнер бе открил резултата още в 4-та. В 40-ата Килич върна Сивасспор в мача, но в 64-ата Тосун оформи крайното 3:1.

След тази победа Газиантеп се намира на 5-о място във временното класиране с актив от 43 точки, докато гостите от Сивасспор са 15-и с 19 пункта, на 1 от зоната на изпадащите.