2. - Българи в чужбина
  3. Ради Димитров с асистенция при равенство на Сепси

Ради Димитров с асистенция при равенство на Сепси

Бившият защитник на Левски и Славия получи и жълт картон

Отборите на Херманщат и Сепси направиха равенство 2:2 в среща от 23-ия кръг на румънското първенство. В състава на гостите титуляри бяха Радослав Димитров и Стефан Велев, като Димитров подаде за едно от попаденията. Бившият защитник на Левски и Славия получи и жълт картон.

Сепси беше в серия от 3 победи и започна по-силно. Павол Сафранко откри резултата в 13-ата минута, а през второто полувреме се разписа още веднъж, възползвайки се от асистенция на Ради Димитров. Двата гола за домакините пък реализира Габриел Дебелюх.

В друг мач днес Волунтари се наложи с 2:1 при визитата си на Академия (Клинчени). Божидар Митрев не беше в групата на Волунтари.

В класирането Сепси е на 9-о място с 29 точки, а Волунтари заема последната 14-а позиция с едва 11 пункта в актива си.
Абърдийн и Димитър Митов с успех за Купата (ВИДЕО)

Българският национал с цял мач при 4:0 и полуфинал в Шотландия

ПАОК громи в Гърция, Десподов изработи дузпа (ВИДЕО)

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО