2. - Българи в чужбина
  3. Седалки и слънчеви очила летят към съдиите при скандален хикс на Иван Иванов и Партизан в Сърбия

"Гробарите" направиха 0:0 в гостуването на Нов пазар, а Цървена звезда се доближи само на две точки

В мач от 25-тия кръг на сръбското футболно първенство лидерът и шампион през последните пет години Партизан /Белград/ завърши 0:0 при гостуването си на Нови пазар, който с бори за оставане в групата.

Мачът бе със сериозни инциденти, предизвикани от около 4000-те хиляди запалянковци на домакините от Нови Пазар.

В 26-та минута местната публика, недоволна от едно решение на главния съдия Груич, започна да хвърля седалки и други предмети по терена и най-вече по страничния съдия и да скандира: "Крадци, крадци!".

Мачът бе прекъснат за около четири минути, след което главният съдия Груич поднови играта.

Веднага след подновяването страничният съдия Джурджевич бе ударен в окото със слънчеви очила, хвърлени от трибуните, и мачът отново бе прекратен, този път за около три минути.

В края на полувремето част от местната публика напусна стадиона, недоволна от ръководството на клуба от Нови Пазар.

В отбора на Партизан през всичките 90 минути игра защитникът на българския национален отбор и футболист номер 2 на България за миналата година Иван Иванов.

След днешното равенство в последния мач от 25-тия кръг Партизан /Белград/ продължава да води в сръбското първенство, но разликата с "вечния съперник" Цървена звезда" е намалена на две точки.

Партизан е лидер с 58 точки, а Цървена звезда е на второто място с 56 точки. Днес Цървена звезда победи като домакин Дони Срем с 1:0 с гол на Никола Микич в 58-та минута. На трето място е Войводина /Нови сад/ с 49 точки.

Абърдийн и Митов с нов успех в Шотландия (ВИДЕО)

"Червените" и Селтик безгрешни след 7 кръга във Висшата лига

Десподов влезе и ПАОК би в Гърция (ВИДЕО)

"Двуглавия орел" остава лидер в класирането след 2:0 над Левадиакос

Симеон Петров с гол в Полша, Джаспър с дебют (ВИДЕО)

Шльонск пада и остава на дъното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)