2. - Българи в чужбина
  3. В ПОРТУГАЛИЯ: Шейтанов дебютира с тежка загуба от гранда Бенфика

В ПОРТУГАЛИЯ: Шейтанов дебютира с тежка загуба от гранда Бенфика

Юношата на Левски изигра първия си мач за Авеш и отрази 7 удара

Вратарят Димитър Шейтанов направи дебют в професионалния футбол при тежката домакинска загуба на Авеш с 0:4 от Бенфика в португалското първенство.

Юношата на Левски изигра първия си мач за тима на Авеш и въпреки четирите гола във вратата му, остави отлични впечатления, като отрази седем удара.

Авеш вече изпадна от елита и това даде шанс на 21-годишния Шейтанов да запише първите си минути в мъжкия футбол.

Рафа Силва откри резултата за Бенфика още в 4-а минута, а Пици удвои от дузпа в началото на втората част. Гонзало Рамос вкара два бързи гола в последните три минути на мача за крайното 4:0.

Бенфика ще завърши втори в класирането, като тимът от Лисабон е на осем точки от шампиона Порто кръг преди края.
Абърдийн и Димитър Митов с успех за Купата (ВИДЕО)

Българският национал с цял мач при 4:0 и полуфинал в Шотландия

ПАОК громи в Гърция, Десподов изработи дузпа (ВИДЕО)

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО