2. - Българи в чужбина
  3. Вили с 14 минути при загуба на Металург

Вили с 14 минути при загуба на Металург

Зе Соареш вкара гол

Велизар Димитров игра само 14 минути при загубата на неговия Металург (Донецк) с 1:3 от Металист (Харков) в среща от 19-ия кръг на украинското първенство. Вили влезе в игра в 76-ата минута при резултат 1:2, но до края гостите в днешния мач инкасираха трети гол. Попадението за Металург беше дело на бившия играч на Левски Зе Соареш в 36-ата минута, когато резултатът стана 1:1. Автори на попаденията за Металист са Тайсон, Олейник и Пшеничний. Поражението на Металург е 9-о. Тимът от Донец запази 11-ата си позиция в класирането с актив 22 точки, с 8 над опасната зона. Лидер е Шахтьор с 49 точки, пред Динамо (Киев) с 40, Металист с 38 и други.

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО

Десподов влезе в края на дербито с Панатинайкос (ВИДЕО)

ПАОК загуби първи точки в Гърция след 0:0