2. - Българи в чужбина
  3. Йоан Стоянов спечели БГ дербито в Израел (ВИДЕО)

Йоан Стоянов спечели БГ дербито в Израел (ВИДЕО)

Българинът и неговият Апоел Беер Шева надвиха Бейтар на Пламен Гълъбов

Апоел Беер Шева постигна минимален успех с 1:0 срещу Бейтар Йерусалим в двубой от 24-ия кръг на израелския шампионат.

В мача взеха участие двама българи. Йоан Стоянов и Пламен Гълъбов започнаха срещата като титуляри за oтборите си.

Стоянов остана на терена за Апоел до 84-ата минута. Гълъбов изигра пълни 90 минути, като получи жълт картон в самия край на двубоя.

Единственото попадение в мача падна в 36-ата минута и бе дело на Елдер Лопес.

Апоел Беер Шева се намира на 3-ото място в първенството с 46 точки - на 9 зад лидера Макаби Хайфа и на 2 преди четвъртия Апоел Хайфа.

Бейтар Йерусалим пък е едва 11-ти с 23 пункта, като отборът на Гълъбов се бори за оцеляването си.

Българин с асистенция срещу Наполи

Георги Костадинов отново тренира с АПОЕЛ

Националът се възстанови след травма в гърба

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО

Десподов влезе в края на дербито с Панатинайкос (ВИДЕО)

ПАОК загуби първи точки в Гърция след 0:0